5 nieuwe DAF XD’s in onze BD Logistics vloot

BD Logistics heeft zijn vloot uitgebreid met vijf nieuwe DAF XD’s, specifiek ingezet voor stadslogistiek en palletdistributie. Deze voertuigen beantwoorden perfect aan de complexiteit van stedelijke omgevingen, waar wendbaarheid, efficiëntie en chauffeurscomfort essentieel zijn in de dagelijkse werking.

Centraal in de strategie van BD Logistics staat consolidatie. Kristof Gouvaerts, managing director BD Logistics: “De groenste kilometer is degene die je niet rijdt. Daarom proberen we goederenstromen maximaal te bundelen en volle vrachtwagens zo efficiënt mogelijk de stad in en uit te sturen.”

Bij het maken van deze keuze speelde niet alleen het voertuig zelf een rol, maar ook de samenwerking met Aerts Trucks. Hun familiale aanpak in combinatie met technische professionaliteit maakte een duidelijk verschil tijdens het volledige selectie- en aankoopproces, waarbij actief werd meegedacht over onze operationele noden.